Upozornění! Dozvědět se více o pneumatikách a kolečkách k prohlídce vozů z nákupu Zde zaplaťte zde autosalony

Upozornění
Použité vozidla s novými pneumatikami

Hledání ojetého vozidla s úplně novými pneumatikami je skvělé. Může to znamenat, že prodejce nebo předchozí majitel udržoval vozidlo v horní podobě. To však není vždy dobré znamení. Existují dva hrozné scénáře. Jedním děsivým scénářem by bylo, kdyby vozidlo ukázalo, že má méně než 20 000 mil, ale vozidlo má nové pneumatiky. Nové pneumatiky by měly trvat mnohem déle, možná až do 50 000 mil. Takže změna pneumatik tak brzy je děsivá, protože to často znamená, že míle byly vráceny a pneumatiky byly nahrazeny tak, aby pokryly skutečný kilometrový výkon vozidla.Dalším smutným scénářem je to, že vozidlo má vyrovnání kol nebo jiné mechanické problémy, které způsobují zvýšené napětí na kolech, což způsobuje, že je třeba pneumatiky vyměňovat častěji. Četnost kilometrů můžete často ověřit pomocí zprávy Faxová karta.

Pneumatiky na vozidlech

Údržba znamená, že opotřebená pneumatika bude opravena, aby byla znovu použita.To se provádí tím, že se odlepí stopy použité pneumatiky a nalepí se nový kus gumového běhounu. Pak jsou spojeny dohromady, často s vysokým tlakem a teplem letní pneu.

Je obvyklé, že velké nákladní automobily rychleji opotřebovávají pneumatiky. Důvodem je, že jsou často používány s těžšími náklady nebo na nespevněných cestách.Vzhledem k tomu, že výměna pneumatik může být často nákladná, někteří si kupují použité pneumatiky, zatímco jiní se rozhodnou pro to, co je známé jako “protektorované pneumatiky”. Nákup použitých pneumatik může být velmi levný, ale může se ukázat jako špatný, protože pneumatiky by měly mít již částečně opotřebované gumy. Recyklované pneumatiky však často trvají po celou dobu, kdy by nová pneumatika byla, ale stále stojí jen polovinu ceny.

Na každé pneumatice je vytištěn čárový kód označující cenné informace. To by zahrnovalo informaci o tom, kolikrát pneumatika provedla protektorát, město, ve kterém byla pneumatika nejpravděpodobněji používána, a počet oprav provedených u každého z nich.

Pneumatiky s uzavřenými otvory

Obvykle budou všechny otvory v pneumatikách profesionálně opraveny, ale pokud ho předchozí majitel opravil sám, může se stále objevit zástrčka. Mnoho majitelů se snaží ušetřit peníze pomocí samotné zásuvky, která dočasně opraví jejich ploché pneumatiky. Zákazníci mohou tyto otvory hledat a požádat prodejce o jejich opravu. Ale abyste je mohli hledat, je vhodné se naučit, jak jsou pevné, aby věděli, co hledat.

Kroky pro opravu otvorů pomocí zástrčky jsou:

1. Najděte otvory, které způsobují potíže. To lze často provést stříkáním mýdlové vody, aby se otvory nacházely kolem bublin, které se tvořily kolem místa, kde uniká vzduch.
2. Použijte mazaný výstružník tak, aby byl celok dostatečný pro gumovou zátku.
3. Použijte namazané šicí pásky a nasaďte gumovou část do otvoru.
4. Vytáhněte šicí lištu a nechte gumový kus na místě.
5. Odstraňte přebytečné kaučukové části, abyste měli hladší kola.

Poznámka: Pokud je otvor na straně nebo okraji, není to bezpečné jej zasunout, protože pneumatika nebude dostatečně pevná, aby zvládla tlak na silnici.

Jak mohu požádat o rychlé financování automobilů i se špatným úvěrovým skóre?

Nejrychlejší způsob, jak žádat, je vyplnit online aplikaci. Chcete-li začít, stačí kliknout na tlačítko a zaplatit zde zde platbu, kterou vám dealeři zavolá s vaším předběžným schválením.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published.